Innerdörr Br. Johansson Formpressad 3 KompaktBxH: 80x210 cm
2 019 kr
1 800 krSpara 11 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd Modulmått:
80 cm
Höjd Modulmått:
210 cm

Formpressad 3 Kompakt
BxH: 80x210 cm
1 800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Br. JohanssonBeskrivning
En klassisk modell i en modern konstruktion - stilren och tidlös.
Oavsett om ditt hem har en känsla av trend eller är mer klassiskt så kan det aldrig gå fel med en tidlös spegeldörr. Den klassiska designen och den moderna konstruktionen gör att denna dörren passar i alla hem. För en mer utpräglad och klassisk look, välj en av de många glasmodellerna.
Br. Johansson har många års erfarenhet av träbearbetning och erbjuder allt ifrån enkla och lätta innerdörrar till tunga brand- och ljudklassade ytterdörrar med snygg design. Br. Johansson levererar marknadens mest moderna dörrkonstruktioner som uppfyller alla normer och krav.
OBS! Karm, tröskel och handtag ingår ej. Finns som tillval!
Låskista ingår.
Br. Johansson har många års erfarenhet av träbearbetning och erbjuder allt ifrån enkla och lätta innerdörrar till tunga brand- och ljudklassade ytterdörrar med snygg design. Br. Johansson levererar marknadens mest moderna dörrkonstruktioner som uppfyller alla normer och krav.
OBS! Karm, tröskel och handtag ingår ej. Finns som tillval!
Låskista ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Br. Johansson |
| Art.Nr. | 22006 |
| Bredd Modulmått | 80 cm |
| Höjd Modulmått | 210 cm |
| Färg | Vit |
| Bredd Dörrblad | 72,5 cm |
| Höjd Dörrblad | 204 cm |
| Hängning | Vändbar |
| Serie | Formpressad |
| NCS-Kulör | S-0502-Y |
| Glas | Nej |
| Vikt | 27 kg |
| Låskista | Assa 2014 |
| Gångjärn | Snap-In |
| Typ | Innerdörr |
| Yta | 3-Spegel |
| Modell | Formpressad |
| Konstruktion | Kompakt |
| Handtag & Cylinder | Nej |


