Hängande Dekoration Star Trading Amaze40 cm
Rek. pris 569 kr
539 kr
398 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
400 mm

Amaze
40 cm
398 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vacker stjärna i mässingsfärgat metallband för inomhusbruk. Stjärnan har 36 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin dekoration att hänga i fönstret eller mot en vägg till advent och jul.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker stjärna i mässingsfärgat metallband för inomhusbruk. Stjärnan har 36 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin dekoration att hänga i fönstret eller mot en vägg till advent och jul.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 690-92 |
| Färg | Guld |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,4 W |
| Diameter | 200 cm |
| Ljusflöde | 32 lumen |
| Effekt | 0,4 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Hängande Dekoration |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Amaze |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482060907 |

