










Sanremo Canopia by PalramUterumVit 3X4,25 m
57 999 kr66 999 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd
Färg: Vit
Längd

Uterum
Vit 3X4,25 m57 999 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Sanremo Canopia by Palram Uterum gör att du kan ha ett mysigt utomhusliv och skapa extra plats som du har glädje av hela året.
Njut av enkel vädring och passage med dubbla skjutdörrar på tre sidor. dörrarna är låsbara och utrustade med en huvudnyckel för säkerhet. kristallklara akrylväggar skyddar mot uv-strålar och erbjuder utmärkt ljustransmission.
enkel montering och underhåll
sanremo uterum är designat för enkel gör-det-själv-montering med förmonterade dörrar och ett click-n'-lock-taksystem. det är inte nödvändigt att gå upp på taket under montering, och det inbyggda takrännsystemet säkerställer effektiv vattendränering.
för att maximera upplevelsen, överväg att köpa till ett ljuskit med dolt kablage för elegant och energieffektiv belysning. dessutom kan du köpa ett set med dubbla aluminiumprofilskjutdörrar för en sömlös och modern fasad.
specifikationer
- nettovikt i kg: 220.7 kg
- material: polycarbonat, aluminium & stål
- produkthöjd cm: 285-310 cm
- produktbredd cm: 425 cm
- produktdjup cm: 295 cm
enkel montering och underhåll
sanremo uterum är designat för enkel gör-det-själv-montering med förmonterade dörrar och ett click-n'-lock-taksystem. det är inte nödvändigt att gå upp på taket under montering, och det inbyggda takrännsystemet säkerställer effektiv vattendränering.
för att maximera upplevelsen, överväg att köpa till ett ljuskit med dolt kablage för elegant och energieffektiv belysning. dessutom kan du köpa ett set med dubbla aluminiumprofilskjutdörrar för en sömlös och modern fasad.
specifikationer
- nettovikt i kg: 220.7 kg
- material: polycarbonat, aluminium & stål
- produkthöjd cm: 285-310 cm
- produktbredd cm: 425 cm
- produktdjup cm: 295 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Canopia by Palram |
|---|---|
| Art.Nr. | HF540-000 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Sanremo |
| Längd | 295 cm |
| Vikt | 220,7 kg |
| Bredd | 425 cm |
| Material | Polycarbonat, aluminium & stål |
| Höjd | 285 cm |
| EAN-nr | 7290108130126 |



