Sportutrustning Bex Beach Original Racketset för Strandtennis
279 kr
219 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Beach Original Racketset för Strandtennis
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bex beach racket set innehåller två racket och två gummibollar Det passar perfekt för härliga dagar på stranden eller för spel hemma i trädgården. Utmana din familj eller dina vänner i en match.
Varumärke
BexBeskrivning
Bex beach racket set innehåller två racket och två gummibollar Det passar perfekt för härliga dagar på stranden eller för spel hemma i trädgården. Utmana din familj eller dina vänner i en match.
Egenskaper
| Varumärke | Bex |
| Art.Nr. | 310-035 |
| Höjd | 60 mm |
| Längd | 460 mm |
| Typ | Racketset |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 210 mm |
| EAN-nr | 7392601100351 |


