Utomhusspel Sunsport Outdoor Mini Tennis med Nät & Rack
409 kr
30 dagars prisgaranti

Outdoor Mini Tennis med Nät & Rack
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
SunsportBeskrivning
Minitennis-set för spel utomhus. Två minitennisracket medföljer samt en boll i skumgummi.
Egenskaper
| Varumärke | Sunsport |
| Art.Nr. | 516-025 |
| Typ | Mini Tennis |
| Material | Stål/Nylon |
| Höjd | 120 mm |
| Längd | 900 mm |
| Vikt | 5,5 kg |
| Bredd | 235 mm |
| EAN-nr | 7392601160256 |










