Baseboll Sunsport Handske och Boll
fr.239 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Handske och Boll
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Baseboll Sunsport Handske och Boll är ett trevligt set med basebollhandske och boll som gör att du kan träna på kast hemma i trädgården.
Varumärke
SunsportBeskrivning
Baseboll Sunsport Handske och Boll är ett trevligt set med basebollhandske och boll som gör att du kan träna på kast hemma i trädgården.
Recensioner
Mattias WVerifierad köpare
för 1 år sedanSå dåligt material så den spricker i sömmarna efter bara någon timmes kastande/fångande. Jag köpte två stycken och båda spricker på samma ställen i fusklädret. Kul så länge det varade!
- Undermåligt material.
KattiVerifierad köpare
för 1 år sedanPrisvärd och av bättre kvalitet än förväntat
StinaVerifierad köpare
för 1 år sedanBra handske till bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Sunsport |
| Produkttyp | Basebollhandske |
| Material | Konstläder |
| Bredd | 300 mm |
| Längd | 220 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Utförande | Höger, Vänster |

