Beskrivning
Baseboll Sunsport Handske och Boll är ett trevligt set med basebollhandske och boll som gör att du kan träna på kast hemma i trädgården.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Sunsport |
|---|---|
| Art.Nr. | 513-110-Right |
| Utförande | Höger |
| Bredd | 300 mm |
| Längd | 220 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Produkttyp | Basebollhandske |
| Material | Konstläder |
| EAN-nr | 7392601513113 |






