Sportutrustning Sunsport Basebollset 4 Delar
399 kr
30 dagars prisgaranti

Basebollset 4 Delar
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Baseboll Sunsport 4 delar är allt du behöver för att spela baseboll. Detta amerikanska spel påminner om brännboll och paketet levereras med ett basebollträ, en basebollhandske, en handske för slagmannen och en boll. Storlek på handskarna: US 9,5.
Varumärke
SunsportBeskrivning
Baseboll Sunsport 4 delar är allt du behöver för att spela baseboll. Detta amerikanska spel påminner om brännboll och paketet levereras med ett basebollträ, en basebollhandske, en handske för slagmannen och en boll. Storlek på handskarna: US 9,5.
Egenskaper
| Varumärke | Sunsport |
| Art.Nr. | 513-060 |
| Produkttyp | Baseboll |
| Material | Trä/konstläder |
| Bredd | 70 mm |
| Längd | 280 mm |
| Höjd | 670 mm |
| Vikt | 1,2 kg |
| EAN-nr | 7392601130600 |

