Beskrivning
Dartskåp Catdart Professional Dartset är ett dartskåp med självläkande sisaltavla och ett pr
Dimensioner
- Storlek, tavla: Ø45,7 cm x 3,5 cm
- Storlek, skåp: 62,5x50x9,5 cm
- Storlek, tavla: Ø45,7 cm x 3,5 cm
- Storlek, skåp: 62,5x50x9,5 cm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Catdart |
|---|---|
| Art.Nr. | 112-9050-Brun |
| Produkttyp | Darttavla |
| Material | Trä |
| Färg | Brun |
| Bredd | 100 mm |
| Längd | 580 mm |
| Höjd | 530 mm |
| Vikt | 12 kg |
| EAN-nr | 7392601290502 |


