Dartskåp CatdartBrun
519 kr
459 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Dartskåp Catdart
Brun
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dartskåp Catdart är ett dartskåp i trä så att du har ett snyggt ställe att placera din darttavla. På insidan av väggen sitter en whiteboardtavla för att du enkelt ska hålla koll på poängställningen. Den levereras med skruvar för fastsättning av tavlan, en whiteboard-penna och en dammtrasa. Komplettera skåpet med en darttavla (Ø45,7 cm x 3,5 cm) och pilar.
Varumärke
CatdartBeskrivning
Dartskåp Catdart är ett dartskåp i trä så att du har ett snyggt ställe att placera din darttavla. På insidan av väggen sitter en whiteboardtavla för att du enkelt ska hålla koll på poängställningen. Den levereras med skruvar för fastsättning av tavlan, en whiteboard-penna och en dammtrasa. Komplettera skåpet med en darttavla (Ø45,7 cm x 3,5 cm) och pilar.
Egenskaper
| Varumärke | Catdart |
| Art.Nr. | 112-9020 |
| Produkttyp | Darttavla |
| Material | Trä |
| Bredd | 90 mm |
| Längd | 510 mm |
| Höjd | 565 mm |
| Vikt | 7 kg |
| Färg | Brun |
| EAN-nr | 7392601902016 |
