Darttavla Catdart Champion
379 kr
319 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Champion
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Darttavla Catdart Champion är en självläkande bristletavla med borttagbar nummerring som gör att du kan kasta pil med familj och vänner. Den har en upphängningsanordning och en nitfri bullseye.
Varumärke
CatdartBeskrivning
Darttavla Catdart Champion är en självläkande bristletavla med borttagbar nummerring som gör att du kan kasta pil med familj och vänner. Den har en upphängningsanordning och en nitfri bullseye.
Recensioner
Lennart RVerifierad köpare
för 3 månader sedanÄr inte självläkande, massa hål i tavlan
Dennis NVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt bra tavla
Egenskaper
| Varumärke | Catdart |
| Art.Nr. | 111-4010 |
| Produkttyp | Darttavla |
| Bredd | 45 mm |
| Längd | 455 mm |
| Höjd | 455 mm |
| Vikt | 5 kg |
| EAN-nr | 7392601140104 |


