Boule Sunsport Inomhus Set i Tyg
269 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Boule Sunsport Inomhus är ett roligt spel där det klassiska utomhusspelet kan spelas inomhus. Det består av sex textilklot fyllda med sand och en liten kula.
Varumärke
SunsportBeskrivning
Boule Sunsport Inomhus är ett roligt spel där det klassiska utomhusspelet kan spelas inomhus. Det består av sex textilklot fyllda med sand och en liten kula.
Medföljer i paketet
- 6 mjuka klot (1 rött set och 1 blått set)
- 1 mjuk "lillen" (30 mm)
- Regelbok
Fördelar: Boule Sunsport Inomhus Set i Tyg
- Anpassat för inomhusbruk
- Inkluderar regelbok
- Lätta att hantera
- 6 mjuka klot (1 rött set och 1 blått set)
- 1 mjuk "lillen" (30 mm)
- Regelbok
Fördelar: Boule Sunsport Inomhus Set i Tyg
- Anpassat för inomhusbruk
- Inkluderar regelbok
- Lätta att hantera
Recensioner
Bertil LVerifierad köpare
för 1 år sedanBilligt och bra. Fungerar som tänkt, men tveksamt om hållbarheten.
+ Bra och billigt
- Tveksam hållbarhet
KentVerifierad köpare
för 2 år sedanDålig kvalité på kloten
+ Bra leverans
Annika JVerifierad köpare
för 2 år sedanDet var riktigt roligt att spela inomhusboule tyckte gänget!
Egenskaper
| Varumärke | Sunsport |
| Art.Nr. | 211-1015 |
| Produkttyp | Boule |
| Material | Tyg |
| Bredd | 140 mm |
| Längd | 210 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Vikt | 1,5 kg |
| EAN-nr | 7392601211156 |

