Fotbollsmål Sunsport Liten
387 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Liten
387 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fotbollsmål Sunsport K/D är ett litet och smidigt mål att ha i trädgården, parken eller på gatan. Med målet kan du spela landhockey, fotboll, innebandy eller annat.
Varumärke
SunsportBeskrivning
Fotbollsmål Sunsport K/D är ett litet och smidigt mål att ha i trädgården, parken eller på gatan. Med målet kan du spela landhockey, fotboll, innebandy eller annat.
Målet har en stålram med nät och storleken är 80x45x50 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Sunsport |
| Art.Nr. | 516-310 |
| Produkttyp | Fotbollsmål |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 255 mm |
| Längd | 515 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 2,2 kg |
| EAN-nr | 7392601163103 |

