Spel Sunsport Fotbollskrocket
507 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Fotbollskrocket
507 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fotbollskrocket Sunsport är ett roligt spel för hela familjen. Det kombinerar klassisk krocket med fotboll och istället för att slå klot genom bågar sparkar du fotboll. Spelet levereras med fyra fotbollar i olika färger, 2 utgångspinnar, 10 bågar, instruktioner samt en påse.
Varumärke
SunsportBeskrivning
Fotbollskrocket Sunsport är ett roligt spel för hela familjen. Det kombinerar klassisk krocket med fotboll och istället för att slå klot genom bågar sparkar du fotboll. Spelet levereras med fyra fotbollar i olika färger, 2 utgångspinnar, 10 bågar, instruktioner samt en påse.
Dimensioner
- Storlek, bollar: Ø17 cm
- Storlek, bågar: 39x39 cm
- Storlek, bollar: Ø17 cm
- Storlek, bågar: 39x39 cm
Egenskaper
| Varumärke | Sunsport |
| Art.Nr. | 517-010 |
| Typ | Fotbollskrocket |
| Material | Trä |
| Bredd | 215 mm |
| Längd | 400 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 2 kg |
| EAN-nr | 7392601170101 |



