Utomhusspel Home it Bounceball 360° med Väska
359 kr
269 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Bounceball 360° med Väska
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bounceball är ett 360° spel där man spelar två mot två. Kul och utmanande, perfekt för trädgården, parken eller stranden.
Varumärke
Home itBeskrivning
Bounceball är ett 360° spel där man spelar två mot två. Kul och utmanande, perfekt för trädgården, parken eller stranden.
Mått: 90 x 90 x 20 cm
Vikt: 1,5 kg
3 bollar
1 pump
1 förvaringsväska
Fördelar: Utomhusspel Home it Bounceball 360° med Väska
- Perfekt för trädgård, park eller strand
- Utmanande två mot två spel
- Inkluderar pump och förvaringsväska
Vikt: 1,5 kg
3 bollar
1 pump
1 förvaringsväska
Fördelar: Utomhusspel Home it Bounceball 360° med Väska
- Perfekt för trädgård, park eller strand
- Utmanande två mot två spel
- Inkluderar pump och förvaringsväska
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 93162 |
| Höjd | 20 cm |
| Längd | 90 cm |
| Produkttyp | Bounceball |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 90 cm |
| EAN-nr | 5708614931622 |
