Utomhusspel Home it Steggolf Trä
569 kr
399 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Steggolf Trä
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Home itBeskrivning
Steggolf i Storlek: 60 × 50 × 90 cm med 2 × 3 bollar: Ø 5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 93120 |
| Höjd | 90 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Steggolf |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 5708614931202 |


