Utomhusspel Ring Bex Original Kasta Ring i Trä
249 kr
199 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Original Kasta Ring i Trä
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kasta Ring Bex Original är ett roligt spel som passar alla, unga som gamla. I spelet kastar du ringar på pinnar på korset och får poäng. Korset är tillverkat av gummiträ.
Varumärke
BexBeskrivning
Kasta Ring Bex Original är ett roligt spel som passar alla, unga som gamla. I spelet kastar du ringar på pinnar på korset och får poäng. Korset är tillverkat av gummiträ.
Medföljer i paketet
- Kors
- 5 målpinnar
- 5 kastringar
- Regelbok med instruktioner på flera språk
Fördelar: Utomhusspel Ring Bex Original Kasta Ring i Trä
- Passar alla åldrar
- Tillverkat av hållbart gummiträ
- Inkluderar regelbok med instruktioner
- Kors
- 5 målpinnar
- 5 kastringar
- Regelbok med instruktioner på flera språk
Fördelar: Utomhusspel Ring Bex Original Kasta Ring i Trä
- Passar alla åldrar
- Tillverkat av hållbart gummiträ
- Inkluderar regelbok med instruktioner
Egenskaper
| Varumärke | Bex |
| Art.Nr. | 519-040 |
| Höjd | 65 mm |
| Längd | 440 mm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Ring toss |
| Vikt | 1,3 kg |
| Bredd | 140 mm |
| EAN-nr | 7392601190406 |



