Vattenpistol Home it 2000 ml
209 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vattenpistol Home it 2000 ml - en vattenpistol med plats till massor av vatten i tanken. Sätt upp hinder och starta ett klassiskt vattenkrig. Ställ er på rad på asfalten för att se vem som kan skjuta längst med vattenpistolen. Använd vattenpistolen till ett kärleksfullt krig och skjut på dina syskon och föräldrar i värmen. Hitta också på andra roliga sätt att använda vattenpistolen på.
Varumärke
Home itBeskrivning
Vattenpistol Home it 2000 ml - en vattenpistol med plats till massor av vatten i tanken. Sätt upp hinder och starta ett klassiskt vattenkrig. Ställ er på rad på asfalten för att se vem som kan skjuta längst med vattenpistolen. Använd vattenpistolen till ett kärleksfullt krig och skjut på dina syskon och föräldrar i värmen. Hitta också på andra roliga sätt att använda vattenpistolen på.
Specifikationer
- Ålder: 5+
- Vattentankens volym: 2000 ml
- Skjuträckvidd: 10–12 meter
- Material: ABS, PP, polyester
- Storlek: 68 x 29 x 10 cm
- Vikt: 680 g
- Färg: svart/gul
- Ålder: 5+
- Vattentankens volym: 2000 ml
- Skjuträckvidd: 10–12 meter
- Material: ABS, PP, polyester
- Storlek: 68 x 29 x 10 cm
- Vikt: 680 g
- Färg: svart/gul
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 93151 |
| Färg | Gul/Svart |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 680 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Vattenpistol |
| Vikt | 0,68 kg |
| Bredd | 290 mm |
| EAN-nr | 5708614931516 |
