Volleyboll Set Sunsport Original
679 kr
30 dagars prisgaranti

Original
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Volleyboll set Sunsport Original är ett volleybollnät som du enkelt sätter upp hemma i trädgården för lek och spel varma sommardagar. Komplettera bara med en volleyboll och sen är det bara att spela.
Varumärke
SunsportBeskrivning
Volleyboll set Sunsport Original är ett volleybollnät som du enkelt sätter upp hemma i trädgården för lek och spel varma sommardagar. Komplettera bara med en volleyboll och sen är det bara att spela.
Medföljer i paketet- 1 volleybollnät (975x92 cm)
- 2 stolpars (4 delar/stolpe)
- Remmar och pinnar för att stabilisera nätet
- Monteringsinstruktioner
- Påse för förvaring
- 2 stolpars (4 delar/stolpe)
- Remmar och pinnar för att stabilisera nätet
- Monteringsinstruktioner
- Påse för förvaring
Egenskaper
| Varumärke | Sunsport |
| Art.Nr. | 515-040 |
| Produkttyp | Volleyboll |
| Material | Metall/nylon |
| Bredd | 245 mm |
| Längd | 845 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 4,5 kg |
| EAN-nr | 7392601230775 |



