Pulka SportMe TronSvart/Grön
499 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Grön
Beskrivning
Pulka Tron från SportMe. En elegant men förvånansvärt snabb pulka. Tillverkad av HDPE -plast.
Egenskaper
- Ergonomisk - Ergonomisk sits som också isolerar från kyla
- Lätt att ta med
- Kontroll - Mjukgripande ergonomiska bromshandtag säkerställer fullständig bromsstyrning
- Komfort - Sittförhöjt ryggstöd garanterar komfort
- Lätt att montera - montera bromsarna enkelt tack vare plug & play -mekanismer
- Kvalitet - allt tillverkat av HDPE -plast
Specifikationer
- Storlek: 85 × 41,5 × 15,5 cm
- Vikt: 1,35 kg
- Material: HDPE -plast
- Ergonomisk - Ergonomisk sits som också isolerar från kyla
- Lätt att ta med
- Kontroll - Mjukgripande ergonomiska bromshandtag säkerställer fullständig bromsstyrning
- Komfort - Sittförhöjt ryggstöd garanterar komfort
- Lätt att montera - montera bromsarna enkelt tack vare plug & play -mekanismer
- Kvalitet - allt tillverkat av HDPE -plast
Specifikationer
- Storlek: 85 × 41,5 × 15,5 cm
- Vikt: 1,35 kg
- Material: HDPE -plast
Egenskaper
| Varumärke | SportMe |
| Art.Nr. | 4110404106 |
| Färg | Svart/Grön |
| Höjd | 15,5 cm |
| Längd | 85 cm |
| Vikt | 1,35 kg |
| Bredd | 41,5 cm |
| Typ | Pulka |
| Material | Plast |
| EAN-nr | 8595096977593 |

