Tabletfodral HAMA Bend 2.0" iPad Pro 13" (2024)
285 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Bend 2.0" iPad Pro 13" (2024)
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

För bekvämt arbete och för att skydda Apple iPad Pro 13" (2024) mot smuts, damm och repor. Med en smidig stativfunktion genom att helt enkelt vika locket. Ett fint strukturerat ytskikt i en stilren design erbjuder en särskilt behaglig känsla och är enkelt att rengöra. Den inbyggda magneten aktiverar iPaden när fodralet öppnas och stänger av den när det stängs.
Varumärke
HamaBeskrivning
För bekvämt arbete och för att skydda Apple iPad Pro 13" (2024) mot smuts, damm och repor. Med en smidig stativfunktion genom att helt enkelt vika locket. Ett fint strukturerat ytskikt i en stilren design erbjuder en särskilt behaglig känsla och är enkelt att rengöra. Den inbyggda magneten aktiverar iPaden när fodralet öppnas och stänger av den när det stängs.
Egenskaper
| Varumärke | Hama |
| Art.Nr. | 222091 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Magnetfäste för snabb stängning och öppning samt för stadigt fäste |
| Typ | Tabletfodral |
| Höjd | 333 mm |
| Längd | 15 mm |
| Bredd | 225 mm |
| EAN-nr | 4047443526632 |


