Tabletfodral HAMA Samsung Tab A9+ 11"
288 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Samsung Tab A9+ 11"
288 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

För bekvämt arbete och för att skydda Samsung Galaxy Tab A9+ 11" från smuts, damm och repor. Detta tabletfodral ger inte bara ett heltäckande skydd för din Samsung Galaxy Tab A9+ 11" utan ger den också ett trendigt affärsutseende. Ställfunktionen gör fodralet idealiskt för bekvämt arbete. Den integrerade magneten sätter på enheten när locket öppnas och stänger av när det är stängt.
Varumärke
HamaBeskrivning
För bekvämt arbete och för att skydda Samsung Galaxy Tab A9+ 11" från smuts, damm och repor. Detta tabletfodral ger inte bara ett heltäckande skydd för din Samsung Galaxy Tab A9+ 11" utan ger den också ett trendigt affärsutseende. Ställfunktionen gör fodralet idealiskt för bekvämt arbete. Den integrerade magneten sätter på enheten när locket öppnas och stänger av när det är stängt.
Egenskaper
| Varumärke | Hama |
| Art.Nr. | 90222009 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Smart ställfunktion genom att helt enkelt vika locket |
| Typ | Tabletfodral |
| Höjd | 170 mm |
| Längd | 305 mm |
| Bredd | 18 mm |
| EAN-nr | 4047443516374 |


