


Ryggsäck CavaletUrban Elegance
fr. 849 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Letar du efter en ryggsäck som kombinerar elegant design med smart funktionalitet? Urban Elegance Backpack är det perfekta valet, oavsett om du är på väg till jobbet, på cykel eller till fots, om du ska ut på äventyr eller vill ha en trygg följeslagare i regnet.
Tillverkad i vattenavvisande PU-material med en elegant matt finish och klädd invändigt med tålig, vattenavvisande polyester, skyddar den dina saker mot väder och vind. Den smarta rulltoppsöppningen ger både flexibilitet i packningen och säkerhet för dina tillhörigheter.
Urban Elegance Backpack finns i två moderna färger och är designad för att lyfta din stil vart du än är på väg. Med en generös huvudficka och praktiska innerfack får du enkelt plats med både laptop och vardagens viktigaste prylar
Urban Elegance Backpack finns i två moderna färger och är designad för att lyfta din stil vart du än är på väg. Med en generös huvudficka och praktiska innerfack får du enkelt plats med både laptop och vardagens viktigaste prylar
Egenskaper
| Varumärke | Cavalet |
|---|---|
| Produkttyp | Ryggstäck |
| Garanti | 2 år |
| Serie | Urban Elegance |
| Material | Polyester/PU |
| Volym | 11,5 l |
| Höjd | 440 mm |
| Vikt | 0,95 kg |
| Bredd | 270 mm |
| Djup | 100 mm |
| Färg | Puderrosa, Shadow Grey |
