Startbatteri Nordmax AGM (Start-stopp) 105Ah 950A
4 333 kr
3 683 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

AGM (Start-stopp) 105Ah 950A
3 683 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utmärkt för avancerade start/stopp system med bromskraftåtervinning. Helt underhållsfritt, läckage, spill och vibrationssäkert. Designad för extrema kraftbehov. Extra lång livslängd och cyklisk uthållighet.
Varumärke
NordmaxBeskrivning
Utmärkt för avancerade start/stopp system med bromskraftåtervinning. Helt underhållsfritt, läckage, spill och vibrationssäkert. Designad för extrema kraftbehov. Extra lång livslängd och cyklisk uthållighet.
Egenskaper
| Varumärke | Nordmax |
| Art.Nr. | NM020AGM |
| Utförande | Starteffekt: 950A (CCA) |
| Produkttyp | Startbatteri |
| Spänning | 12 V |
| Vikt | 29,9 kg |
| Mått | 393x175x190 mm |
| Batterikapacitet | 105 Ah |
