Startbatteri Nordmax AGM (Start-stopp) 95Ah 850A
3 530 kr
2 999 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

AGM (Start-stopp) 95Ah 850A
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utmärkt för avancerade start/stopp system med bromskraftåtervinning. Helt underhållsfritt, läckage, spill och vibrationssäkert. Designad för extrema kraftbehov. Extra lång livslängd och cyklisk uthållighet.
Varumärke
NordmaxBeskrivning
Utmärkt för avancerade start/stopp system med bromskraftåtervinning. Helt underhållsfritt, läckage, spill och vibrationssäkert. Designad för extrema kraftbehov. Extra lång livslängd och cyklisk uthållighet.
Egenskaper
| Varumärke | Nordmax |
| Art.Nr. | NM019AGM |
| Utförande | Starteffekt: 850A (CCA) |
| Typ | Startbatteri |
| Mått | 352x175x190 mm |
| Spänning | 12 V |
| Vikt | 24,9 kg |
| Batterikapacitet | 95 Ah |
