Startbatteri Nordmax EFB (Start-stopp) 75Ah 730A
2 410 kr
2 049 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

EFB (Start-stopp) 75Ah 730A
2 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utmärkt för standard star/stopp system. Förbättrad återladdningsförmåga. Hög starteffekt och vibrationståliga.
Varumärke
NordmaxBeskrivning
Utmärkt för standard star/stopp system. Förbättrad återladdningsförmåga. Hög starteffekt och vibrationståliga.
Egenskaper
| Varumärke | Nordmax |
| Art.Nr. | NM110EFB |
| Utförande | Starteffekt: 730A (CCA) |
| Produkttyp | Startbatteri |
| Spänning | 12 V |
| Vikt | 19,5 kg |
| Mått | 315x175x175 mm |
| Batterikapacitet | 75 Ah |
