Startbatteri Nordmax EFB (Start-stopp) 80Ah 780A
2 977 kr
2 382 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

EFB (Start-stopp) 80Ah 780A
2 382 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utmärkt för standard star/stopp system. Förbättrad återladdningsförmåga. Hög starteffekt och vibrationståliga.
Varumärke
NordmaxBeskrivning
Utmärkt för standard star/stopp system. Förbättrad återladdningsförmåga. Hög starteffekt och vibrationståliga.
Egenskaper
| Varumärke | Nordmax |
| Art.Nr. | NM335EFB |
| Utförande | Starteffekt: 780A (CCA) |
| Produkttyp | Startbatteri |
| Spänning | 12 V |
| Vikt | 22,3 kg |
| Mått | 304x173x220 mm |
| Batterikapacitet | 80 Ah |
