
Batteri CoastZX800 Uppladdningsbart För HP7R/TX9R
219 kr 289 kr
Spara 24 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

ZX800 Uppladdningsbart För HP7R/TX9R
219 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Batteri från Coast. Kompatibel med Coast A25R, HP7R, TX7R, TX9R, HP7L och HP8R ficklampor.
ZX800 ZITHION-X™ uppladdningsbara litiumjonbatteri gör dig redo att ladda ditt batteri antingen inuti eller utanför lampan. Batteriet har en inbyggd Micro USB, en batteriladdningsindikator - som blinkar rött under laddning och fast grönt när det är fulladdat - och överladdnings-/urladdningsskyddskretsar för att göra uppstarten så enkel och säker som möjligt.
Batteriet backas upp av Coasts ettåriga garanti mot defekter i material och utförande.
Batteriet backas upp av Coasts ettåriga garanti mot defekter i material och utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Coast |
|---|---|
| Art.Nr. | 100034473 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Batteri |
| Höjd | 21 mm |
| Längd | 65 mm |
| Vikt | 0,069 kg |
| Bredd | 21 mm |
| EAN-nr | 15286197047 |
