Huvudcentral Garo Elflex 2469016 25A HC25
13 962 kr
30 dagars prisgaranti

Elflex 2469016 25A HC25
13 962 kr
Beskrivning
Huvudcentral från Garo Elflex 2469016 25A HC25.
Huvudcentral 25A (HC25) används normalt vid byggnation av småhus, villor etc. Centralen är utrustad med uttag 13-32A som föregås av jordfelsbrytare och automatsäkringar. Utrustad med varmgalvat stativ och låsbar dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Garo |
| Art.Nr. | 2469016 |
| Höjd | 1100 mm |
| Bredd | 525 mm |
| Ström | 25 A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 31 kg |
| Produkttyp | Huvudcentral |
| Material | Plåt |
| Eluttag | 1 x CEE-uttag (IEC 60309) 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE), 1 x CEE-uttag (IEC 60309) 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) |
| Spänning | 400 V |
| Djup | 650 mm |
| Färg | Röd |
| EAN-nr | 7331185078762 |


