Sladdställ Star Trading E27 UteSvart, 2.5 m
189 kr
142 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
2,5 m

E27 Ute
Svart, 2.5 m
142 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sladdställ för E27-sockel. Avsedd för utomhusbruk. Kombinera med en snygg ljuskälla. Maxvikt för lampskärm och ljuskälla är 2 kg för detta upphäng.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sladdställ för E27-sockel. Avsedd för utomhusbruk. Kombinera med en snygg ljuskälla. Maxvikt för lampskärm och ljuskälla är 2 kg för detta upphäng.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 418-31 |
| Längd | 2,5 m |
| Vikt | 0,33 kg |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Ute |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 5 mm |
| EAN-nr | 7391482035127 |
