Sladdställ Star Trading E27 UteVit, 5 m
269 kr
189 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Längd:
5 m

E27 Ute
Vit, 5 m
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sladdställ för E27-sockel. Avsedd för utomhusbruk. Kombinera med en snygg ljuskälla. Maxvikt för lampskärm och ljuskälla är 2 kg för detta upphäng.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sladdställ för E27-sockel. Avsedd för utomhusbruk. Kombinera med en snygg ljuskälla. Maxvikt för lampskärm och ljuskälla är 2 kg för detta upphäng.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 418-35 |
| Längd | 5 m |
| Vikt | 0,53 kg |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Ute |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 5 mm |
| EAN-nr | 7391482035158 |
