


Sladdställ Star TradingJoJo E27
Rek. pris 289 kr
!
fr. 219 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Elegant sladdställ i trä. Ett upphäng som skapar fina inredningsmöjligheter i hemmet. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Trä |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | JoJo |
| Längd | 3,5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 130 mm |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 60 mm |
| Färg | Natur, Vit |
| Vikt | 0,27, 0,29 kg |


