Sladdställ Star Trading Lacy E14
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lacy E14
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sladdställ med textilöverdrag. Sladden kan regleras kortare efter behov. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sladdställ med textilöverdrag. Sladden kan regleras kortare efter behov. Kombinera upphänget med en snygg ljuskälla.
Recensioner
AnneVerifierad köpare
för 4 månader sedanFunkade bra till stjärnan
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Sladdställ |
| Material | Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 3,5 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 0,17 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Lacy |
| Djup | 36 mm |
| Färg | Röd, Svart, Vit |

