Antennuttag Elko Plus Radio/TV 7dB
Rek. pris 288 kr
fr.230 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Plus Radio/TV 7dB
230 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Antennuttag Plus, infälld. Komplett Radio/TV-uttag inklusive kontaktdon. Antennuttaget är ett serieuttag på 7dB och varje serie/kaskad ska avslutas med ett ändmotstånd. Centrumplatta och ram av halogenfri termoplast. Passar i apparatdosa med fästskruvavstånd 60.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Antennuttag Plus, infälld. Komplett Radio/TV-uttag inklusive kontaktdon. Antennuttaget är ett serieuttag på 7dB och varje serie/kaskad ska avslutas med ett ändmotstånd. Centrumplatta och ram av halogenfri termoplast. Passar i apparatdosa med fästskruvavstånd 60.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Fjällvit, Svart |
| Bredd | 86 mm |
| Djup | 33 mm |
| Anslutning | Skruv |
| Höjd | 86 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Inbyggnadsdjup | 26 mm |
| Produkttyp | Antennuttag |
