
Dimmer Beslag Design LED kontroll C5AD Dali/Push
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
939 kr
749 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

LED kontroll C5AD Dali/Push
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Liten kompakt enhet som enkelt omvandlar vanliga standarddrivdon för LED till att användas med återfjädrande tryckströmbrytare, push-dimmer (230V) eller DALI-signal. Maxkapacitet 60W (12V), 120W (24V).
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Liten kompakt enhet som enkelt omvandlar vanliga standarddrivdon för LED till att användas med återfjädrande tryckströmbrytare, push-dimmer (230V) eller DALI-signal. Maxkapacitet 60W (12V), 120W (24V).
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971195-11 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 116 mm |
| Djup | 18 mm |
| Vikt | 0,04 kg |
| Höjd | 42 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dimmer |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180012607 |

