
Dimmer Schneider ElectricExxact LED UniversalAntracit
Rek. pris 3 688 kr
!
699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Antracit
Beskrivning
LED universal dimmer från Schneider Electrics, 4-400W/VA vriddimmer för ljusreglering.
Vid reglering av bakkantstyrd LED lampa (RC) 4-200VA. Framkantstyrd LED lampa (RL) 4-40VA. Glödljus, 230V halogen lampor (R) och de flesta typer av elektroniska (C)/ konventionella transformatorer(L) 4-400W/VA, skruvanslutning. Till- och frånslag via tryck på vred, trappomkoppling.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
|---|---|
| Art.Nr. | WDE003299 |
| Färg | Antracit |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 29 mm |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Exxact |
| Djup | 29 cm |
| Bredd | 71 cm |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Dimmer |
| EAN-nr | 3606480686108 |



