LED-Dimmer Malmbergs Optima 600 W RC
fr.565 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Optima 600 W RC
565 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

LED-Dimmer Malmbergs Optima 600 W RC är en dimmer för glödljus- och halogenlaster (12V/230V) samt LED. Den kan trappkopplas med vanlig 1-pol/trappbrytare för på/av från olika platser. Ställskruv för inställning av minsta dimring.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
LED-Dimmer Malmbergs Optima 600 W RC är en dimmer för glödljus- och halogenlaster (12V/230V) samt LED. Den kan trappkopplas med vanlig 1-pol/trappbrytare för på/av från olika platser. Ställskruv för inställning av minsta dimring.
Recensioner
MarinaVerifierad köpare
för 3 månader sedandet står att den ska klara 600W men den klarar inte ens straxt över 500W
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 90 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Serie | Optima |
| Typ | LED-Dimmer |
| Djup | 60 mm |
| Effekt | 600 W |
| Effekt/prestanda | 600 W |
