Trappdimmer Malmbergs Optima
fr.524 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Optima
524 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Trappdimmer Malmbergs Optima är en unik dimmer som kan kopplas ihop parallellt med upp till 20 st dimrar. Belysningen kan sedan styras oberoende av vilken dimmer som justeras i samma krets.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Trappdimmer Malmbergs Optima är en unik dimmer som kan kopplas ihop parallellt med upp till 20 st dimrar. Belysningen kan sedan styras oberoende av vilken dimmer som justeras i samma krets.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 90 mm |
| Höjd | 90 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Optima |
| Typ | Dimmer |
| Montering | Infälld |
| Djup | 60 mm |
| Effekt | 100, 250 W |
| Effekt/prestanda | 100, 250 W |
