Varvsregulator Elko Plus 400HRFjällvit
Rek. pris 2 065 kr
1 249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Plus 400HR
Fjällvit
1 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
ElkoBeskrivning
Hastighetsregulator för motordrift. Startar på fullt. Utgång 230V för eventuell spjällöppning.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO05026 |
| Färg | Fjällvit |
| Bredd | 92 mm |
| Djup | 92 mm |
| Anslutning | Skruv |
| Höjd | 72 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Plus |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Inbyggnadsdjup | 32 mm |
| Typ | Varvtalsregulator |
| EAN-nr | 7020160502605 |


