Wifi-Dimmer Malmbergs Optima RC
fr.599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Optima RC
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Wifi-Dimmer Malmbergs Optima RC är en WiFi Smart Dimmer ansluts till ditt WiFi-nätverk i hemmet med hjälp av en app som du installerar i din smartphone.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Wifi-Dimmer Malmbergs Optima RC är en WiFi Smart Dimmer ansluts till ditt WiFi-nätverk i hemmet med hjälp av en app som du installerar i din smartphone.
Recensioner
Håkan WVerifierad köpare
för 3 år sedanKan verkligen.klig en rekommendera denna wifi-styrda produkt. Väl värd sitt pris.
+ Styr belysningen genom min app i mobilen
- Finns inget negativt
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 90 mm |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Optima |
| Typ | Dimmer |
| Djup | 90 mm |
| Sensor | Ja |
