Wifi-Dimmer Malmbergs Optima RCVit
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Optima RC
Vit
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Wifi-Dimmer Malmbergs Optima RC är en WiFi Smart Dimmer ansluts till ditt WiFi-nätverk i hemmet med hjälp av en app som du installerar i din smartphone.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Wifi-Dimmer Malmbergs Optima RC är en WiFi Smart Dimmer ansluts till ditt WiFi-nätverk i hemmet med hjälp av en app som du installerar i din smartphone.
Recensioner
Håkan WVerifierad köpare
för 2 år sedanKan verkligen.klig en rekommendera denna wifi-styrda produkt. Väl värd sitt pris.
+ Styr belysningen genom min app i mobilen
- Finns inget negativt
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 1377240 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 90 mm |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Optima |
| Sensor | Ja |
| Produkttyp | Dimmer |
| EAN-nr | 7392529161274 |
