Elkabel Grundfos 4X1,5mm²
fr.3 809 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

4X1,5mm²
3 809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GrundfosBeskrivning
Undervattenskabel 4x1,5 mm² med skarvkoppling.
Längd: 40m
Egenskaper
| Varumärke | Grundfos |
| Färg | Blå |
| Utförande | Med skarvkoppling |
| Längd | 40, 50, 80, 100 cm |
| Vikt | 8,25, 10,25, 16,25, 20,25 kg |
| Serie | SP |
| Typ | Elkabel |
| Material | Flermaterial |
| Funktion | Undervattenskabel till SP-pump |
| Längd | 40, 50, 80, 100 m |
| Tillverkarens Art.Nr. | 115068, 115070, 115120, 115122 |

