Anslutningsbox Plejd CTN-02 C7/C8
Nyhet
99 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Anslutningsbox används för installation av Plejd-produkter med C7/C8-kontakt till 3-poligt Linect®*-system. Alternativt kan boxen användas för kabelanslutning via kopplingsplinten.
Varumärke
PlejdBeskrivning
Anslutningsbox används för installation av Plejd-produkter med C7/C8-kontakt till 3-poligt Linect®*-system. Alternativt kan boxen användas för kabelanslutning via kopplingsplinten.
CTN-02 används för anslutning av Plejd-produkter med C7/C8-kontakt till 3-poligt Linect®*-system. Alternativt kan boxen användas för anslutning till kabel via kopplingsplinten.*Varumärket ägs av ZVEI e.V.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Plejd |
| Art.Nr. | CTN-02 |
| Kabellängd | 0,44 m |
| Färg | Vit |
| Bredd | 69 mm |
| Höjd | 25 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Kopplings-/Apparatdosa för utanpåliggande montage |
| Längd | 135 mm |
| EAN-nr | 7330018013260 |
