Anslutningsdosa Schneider Electric Exxact Kombinationsbar
Rek. pris 374 kr
100 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Exxact Kombinationsbar
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exxact Anslutningslock från Schneider Electrics med dragavlastning för två inkommande kablar. För montering i apparatdosa c/c 60mm, med tätningssats även IP44. För utanpåliggande montage används förhöjningsdosa. Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact Anslutningslock från Schneider Electrics med dragavlastning för två inkommande kablar. För montering i apparatdosa c/c 60mm, med tätningssats även IP44. För utanpåliggande montage används förhöjningsdosa. Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002320 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Exxact |
| Material | Plast |
| Typ | Anslutningsdosa |
| EAN-nr | 3606480203213 |
