Kopplingsdosa Schneider Electric MurevaTom
Rek. pris 137 kr
58 kr
45 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
91 mm

Mureva
Tom
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utanpåliggande kopplingsdosa från Schneider Electrics för torra bostadsmiljöer, IP20, material: PC/ABS.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Utanpåliggande kopplingsdosa från Schneider Electrics för torra bostadsmiljöer, IP20, material: PC/ABS.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | IMT34115 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 91 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Mureva |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Kopplingsdosa |
| EAN-nr | 3606481166555 |
