Kulodosa Malmbergs med Plint
34 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utanpåliggande kulodosa med plint i vit termoplast. Hålanvisning för 16 mm på dosans undersida. Utförande: 5-pol 2,5 mm²
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Utanpåliggande kulodosa med plint i vit termoplast. Hålanvisning för 16 mm på dosans undersida. Utförande: 5-pol 2,5 mm²
Recensioner
attreVerifierad köpare
för 6 år sedanFunkar som förväntat!
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 1437567 |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 400 V |
| Typ | Kulodosa |
| EAN-nr | 7392529074352 |
