Lamputtag Schneider Electric Exxact Vägg IP21
fr.104 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Exxact Vägg IP21
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Lamputtag DCL för väggmontage, Exxact design från Schneider Electrics.
1-vägs 2-pol jord 6A IP21, snabbanslutning. Mått: 55x55 mm. För infälld montering i apparatdosa c/c 60 mm, kopplingsdosa c/c 67 mm eller utanpåliggande dosa 35 mm. Kompletteras med valfri Exxact-ram.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Färg | Antracit, Vit |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 40 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Exxact |
| Montering | Infälld |
| Jordad | Ja |
| Material | Plast |
| Typ | Lamputtag |

