Lamputtag Schneider Electric Integrerad Bottenplatta
65 kr
56 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Integrerad Bottenplatta
56 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lamputtag 1-vägs från Schneider Electrics, 2-polig ojordat utanpåliggande montage. Har integrerad bottenplatta.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Lamputtag 1-vägs från Schneider Electrics, 2-polig ojordat utanpåliggande montage. Har integrerad bottenplatta.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | 189508200 |
| Färg | Hvit |
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Montering | Utenpåliggende |
| Jordad | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Lampekontakt |
| EAN-nr | 6438054018520 |
