
Lamputtag Schneider ElectricRenovaSvart
Rek. pris 109 kr
!
95 kr 108 kr
Spara 12 %
Kampanj
8 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Beskrivning
Renova Lamputtag DCL från Schneider Electrics 1-vägs, 2-pol för apparatdosa, jordat.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
|---|---|
| Art.Nr. | WDE005019 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 71 mm |
| Djup | 40 mm |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Höjd | 71 mm |
| Serie | Renova |
| Jordad | Ja |
| Montering | Infälld |
| Material | Plast |
| Typ | Lamputtag |
| EAN-nr | 3606481216069 |



