Lamputtag Schneider Electric Vinklad
79 kr
39 krSpara 51 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Vinklad
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lamputtag från Schneider Electrics, 2-polig ojordat för sladdmontage. Vinklad kabelingång, inkl dragavlastning.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Lamputtag från Schneider Electrics, 2-polig ojordat för sladdmontage. Vinklad kabelingång, inkl dragavlastning.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | 189513100 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 0 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Jordad | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Lamputtag |
| EAN-nr | 4750288188315 |
